menu

Vind een praktijk van
Samenwerkende Tandartsen
bij u in de buurt

Praktijken

Almelo

Samenwerkende Tandartsen Almelo
Vriezenveenseweg 61 
7602 AA Almelo
T: 0546 - 492555
F: 0546 - 491888

E: almelo@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddienst: 0546 - 492555
KvK nummer: 17231581

Lees meer

Almelo - Graven Esch

Samenwerkende Tandartsen Almelo - Graven Esch
Winkelsteeg 1F
7607 AT Almelo
T: 0546 - 810216
E: gravenesch@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddienst: 0546 - 826908
KvK nummer: 17231581

Lees meer

Apeldoorn - de Maten

Samenwerkende Tandartsen Apeldoorn - de Maten
Waleweingaarde 6 
7329 BD Apeldoorn
T:055 - 5396587
E: maten@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddienst: 055 - 3663043
KvK nummer: 17231581

Lees meer

Apeldoorn - de Parken

Samenwerkende Tandartsen Apeldoorn - de Parken
Burg. Tutein Noltheniuslaan 48
7316 BL Apeldoorn
T: 055 - 5762577
E: parken@samenwerkendetandartsen.nl
Spoedgevallen: 055 - 3663043
KvK nummer: 17231581

Lees meer

Beek en Donk

Samenwerkende Tandartsen Beek en Donk
Schoolstraat 2
5741 CV Beek en Donk
T: 0492 - 464486
E: beekendonk@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddienst: 0492 - 464486
KvK nummer: 17183985

Lees meer

Bilthoven - XQdent

Bilthoven - XQdent 
Kliniek voor tandheelkunde en implantologie Berg en Bosch
Prof. Bronkhorstlaan 10 (gebouw 62) 

3723 MB Bilthoven

KvK nummer 17228851
T: 030 - 2288464 
F: 030 - 2283522
E: bilthoven@xqdent.nl
Avond- en weekenddienst: 088 - 4889987

Lees meer

Diessen

Samenwerkende Tandartsen Diessen
Heuvelstraat 12
5087 AB Diessen
T: 013 - 5041795
E: diessen@samenwerkendetandartsen.nl
Avonddienst (ma-do): 0900 - 9990909
Weekenddienst (vr-zo): 06 - 50218221
KvK nummer: 17183985

 

Lees meer

Dongen

Samenwerkende Tandartsen Dongen
Procureurweg 4 a
5103 BG Dongen
T: 0162 -317122
E: dongen@samenwerkendetandartsen.nl
Spoednummer: 0162 - 371860
Avonddienst (ma-do): 06 - 22425130
Weekenddienst (vr-zo): 0162 -317122
KvK nummer: 17183985

Lees meer

Eindhoven - Engelsbergen

Samenwerkende Tandartsen Eindhoven - Engelsbergen
Strijpsestraat 33
5616 GK Eindhoven
T: 040 - 2552620
E: engelsbergen@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddienst: 0900 - 5437745 (0900 - KIESPIJN)
KvK nummer: 17183985

Lees meer

Eindhoven - Willemstraat

Samenwerkende Tandartsen Eindhoven - Willemstraat
Willemstraat 63
5611 HC Eindhoven
T: 040 – 2117287
E: willemstraat@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddienst: 0900 – 5437745 (0900 - KIESPIJN)
KvK nummer: 17183985

Lees meer

Enschede

Samenwerkende Tandartsen Enschede
Parkweg 25
7513 AR Enschede
T: 053 - 4317070
E: enschede@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddienst: 0900 -1282632
KvK nummer: 17231581

Lees meer

Enschede - Kottenpark Centrum

Samenwerkende Tandartsen Enschede - Kottenpark Centrum
Roessinghsbleekweg 163
7522 AH Enschede
T: 053 - 4336622
E: kottenpark@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddienst: 0900 - 1282632
KvK nummer: 17231581

Lees meer

Gemert

Samenwerkende Tandartsen Gemert
Nieuwstraat 37a
5421 KN Gemert
T: 0492 - 362671 
E: gemert@samenwerkendetandartsen.nl
KvK nummer: 17183985

Lees meer

Made

Samenwerkende Tandartsen Made
Duinstraat 6
4921 EA Made
T. 0162 - 684766
F. 0162 - 681545
E: made@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddienst: 0162 - 424 024
KvK nummer: 17228851

Lees meer

Oosterhout

Samenwerkende Tandartsen Oosterhout
Mathildastraat 49
4901 HC Oosterhout
T. 0162 - 450900
F. 0162 - 494471
E: oosterhout@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddienst: 0162 - 424024
KvK nummer: 17228855

Lees meer

Oudenbosch

Samenwerkende Tandartsen Oudenbosch
Thorbeckestraat 2
4731 KP Oudenbosch
T: 0165 - 313293
E: oudenbosch@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddienst: 0165 - 313293
KvK nummer: 17183985

Lees meer

Raamsdonksveer - Dongemond

Samenwerkende Tandartsen Raamsdonksveer - Dongemond
St. Jozeflaan 1a01
4941 GP Raamdonksveer
T. 0162 - 570800
F. 0162 - 570802
E: dongemond@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddienst: 0162 - 424024
KvK nummer: 17228851

Lees meer

Rijssen

Samenwerkende Tandartsen Rijssen
Wilhelminastraat 22a
7462 CG Rijssen
T: 0548 - 520320
E: rijssen@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddienst: 0548 - 520320
KvK nummer: 17231581
 

Lees meer

Schiedam - Mosk

Samenwerkende Tandartsen Schiedam - Mosk
Karel Doormanweg 9
3115 JD Schiedam
T: 010 - 4734629
E: schiedam@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekendienst: 0900 - 8212230
KvK nummer: 17228851

Lees meer

Sint Oedenrode

Samenwerkende Tandartsen Sint Oedenrode
Koninginnelaan 107
5491 HB Sint-Oedenrode
T: 0413 - 472569
E: stoedenrode@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddienst: 06-51245929
KvK nummer: 17183985
 

Lees meer

Strijen

Samenwerkende Tandartsen Strijen
Molenstraat 19
3291 EE Strijen
T. 078 - 6743318
F. 078 - 6746111
E: strijen@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddiensten: 0186 - 692391
KvK nummer: 17228855

Lees meer

Tilburg - B400

Samenwerkende Tandartsen Tilburg - B400
Bredaseweg 400
5037 LH Tilburg
T: 013 - 5900578
F: 013 - 5900579
E: B400@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddiensten: 0900 - 9990909
KvK nummer: 17183985

 

Lees meer

Tilburg - de Reeshof

Samenwerkende Tandartsen Tilburg - de Reeshof
Giekerkstraat 69
5043 MX Tilburg
T: 013 - 5703086
E: reeshof@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddienst: 0900 - 9990909
KvK nummer: 17183985
 

Lees meer

Tilburg - Hoflaan

Samenwerkende Tandartsen Tilburg - Hoflaan
Hoflaan 25a
5044 HA Tilburg
T: 013 - 5900563
E: hoflaan@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddiensten: 0900 - 9990909
KvK nummer: 17183985

Lees meer

Tilburg - Jeugdtandverzorging

Samenwerkende Tandartsen Tilburg - Jeugdtandverzorging
Monteverdistraat 69
5049 EV Tilburg
T: 013 - 5430533
F: 013 - 5458866
E: tilburgnoord@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddienst: 0900 - 9990909
KvK nummer: 18056467
 

Lees meer

Tilburg - Noord

Samenwerkende Tandartsen Tilburg - Noord
Monteverdistraat 69
5049 EV Tilburg
T: 013 - 5430533
F: 013 - 5458866
E: tilburgnoord@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddienst: 0900 – 9990909
KvK nummer: 18029110
 

Lees meer

Tilburg - Zuid

Samenwerkende Tandartsen Tilburg - Zuid
Dr. Paul Janssenweg 143
5026 RH Tilburg
T: 013 - 5959000
F: 013 - 5959010
E: tilburgzuid@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddienst:0900 - 9990909
KvK nummer: 17183982
 

Lees meer

Ulvenhout

Samenwerkende Tandartsen Ulvenhout
Dorpsplein 13h
4851 CP Ulvenhout
T: 076 - 5613025
F: 076 - 5611779
E: ulvenhout@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddienst: 076 - 5209070
KvK nummer: 17228855
 

Lees meer

Winterswijk

Samenwerkende Tandartsen Winterswijk
Vredensestraat 24a-b
7101 MK Winterswijk
T: 0543 - 532250
E: winterswijk@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddienst: 0544 - 466149
KvK nummer: 17231581 
 

Lees meer

Zeist - XQdent

Samenwerkende Tandartsen Zeist - XQdent
Kliniek voor tandheelkunde en implantologie
Montaubanstraat 16

3701 HR Zeist
vK nummer 17228851
T: 030 - 6977865
F: 030 - 2283522
E: zeist@xqdent.nl
Avond- en weekenddienst: 0900 - 1515
 

Lees meer

Zwijndrecht - de Volgerlanden

Samenwerkende Tandartsen Zwijndrecht - de Volgerlanden
IJsselmeer 36
3332 EX Zwijndrecht
T. 078 - 6124674 
F. 078 - 6123950
E: volgerlanden@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddienst: 0900 - 6171468
KvK nummer: 17228855

Lees meer

’s-Gravendeel

Samenwerkende Tandartsen 's- Gravendeel
Weegje 1 F
3295 CT 's-Gravendeel
T: 078 - 6731375
F: 078 - 6734681
E: sgravendeel@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddienst: 0186-692391
KvK nummer: 17228855

Lees meer