menu

Vind een praktijk van
Samenwerkende Tandartsen
bij u in de buurt

Praktijken

Apeldoorn - de Maten

Samenwerkende Tandartsen Apeldoorn - de Maten
Waleweingaarde 6 
7329 BD Apeldoorn
T:055 - 5396587
E: maten@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddienst: 055 - 3663043
KvK nummer: 17231581

Lees meer

Apeldoorn - de Parken

Samenwerkende Tandartsen Apeldoorn - de Parken
Burg. Tutein Noltheniuslaan 48
7316 BL Apeldoorn
T: 055 - 5762577
E: parken@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddienst: 055 - 3663043
KvK nummer: 17231581

Lees meer

Eibergen

Samenwerkende Tandartsen Eibergen
Bartelinksgang 2
7151 CW Eibergen
T: 0545 - 475306
E: eibergen@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddienst: 053 - 2030203
KvK nummer: 17231581

Lees meer

Groenlo

Samenwerkende Tandartsen Groenlo
Buitenschans 39
7141EK  Groenlo
T: 0544 - 464503
E: groenlo@samenwerkendetandartsen.nl 
KvK nummer: 17231581
Avond- en weekenddienst: 0544-466149

 

 

Lees meer

Nijmegen - Bijleveldsingel

Samenwerkende Tandartsen Nijmegen - Bijleveldsingel
Bijleveldsingel 4  
6521 AR Nijmegen
T: 024 – 3233150
E: bijleveldsingel@samenwerkendetandartsen.nl

Lees meer

Nijmegen - de Tandarts

Samenwerkende Tandartsen Nijmegen - de Tandarts
Groenewoudseweg 315
6524 TX Nijmegen
T: 024 - 3232928 / 024 - 3888418
E: nijmegen@samenwerkendetandartsen.nl
KvK nummer: 17231581

Lees meer

Winterswijk

Samenwerkende Tandartsen Winterswijk
Vredensestraat 24a-b
7101 MK Winterswijk
T: 0543 - 532250
E: winterswijk@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddienst: 0544 - 466149
KvK nummer: 17231581 
 

Lees meer