menu

Vind een praktijk van
Samenwerkende Tandartsen
bij u in de buurt

Praktijken

Beek en Donk

Samenwerkende Tandartsen Beek en Donk
Schoolstraat 2
5741 CV Beek en Donk
T: 0492 - 464486
E: beekendonk@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddienst: 0492 - 464486
KvK nummer: 17183985

Lees meer

Cuijk

Samenwerkende Tandartsen Cuijk
Jan van Cuijkstraat 4a   
5431 GB Cuijk  
T: 0485-317159
E: cuijk@samenwerkendetandartsen.nl

Lees meer

Diessen

Samenwerkende Tandartsen Diessen
Heuvelstraat 12
5087 AB Diessen
T: 013 - 5041795
E: diessen@samenwerkendetandartsen.nl
Avonddienst (ma-do): 0900 - 9990909
Weekenddienst (vr-zo): 06 - 50218221
KvK nummer: 17183985

 

Lees meer

Dongen

Samenwerkende Tandartsen Dongen
Procureurweg 4 a
5103 BG Dongen
T: 0162 -317122
E: dongen@samenwerkendetandartsen.nl
Spoednummer: 0162 - 371860
Avonddienst (ma-do): 06 - 22425130
Weekenddienst (vr-zo): 0162 -317122
KvK nummer: 17183985

Lees meer

Eindhoven - Engelsbergen

Samenwerkende Tandartsen Eindhoven - Engelsbergen
Strijpsestraat 33
5616 GK Eindhoven
T: 040 - 2552620
E: engelsbergen@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddienst: 0900 - 5437745 (0900 - KIESPIJN)
KvK nummer: 17183985

Lees meer

Eindhoven - Willemstraat

Samenwerkende Tandartsen Eindhoven - Willemstraat
Willemstraat 63
5611 HC Eindhoven
T: 040 – 2117287
E: willemstraat@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddienst: 0900 – 5437745 (0900 - KIESPIJN)
KvK nummer: 17183985

Lees meer

Gemert

Samenwerkende Tandartsen Gemert
Nieuwstraat 37a
5421 KN Gemert
T: 0492 - 362671 
E: gemert@samenwerkendetandartsen.nl
KvK nummer: 17183985

Lees meer

Junior Tilburg - Noord

Samenwerkende Tandartsen Junior Tilburg - Noord 
Monteverdistraat 69
5049 EV Tilburg
T: 013 - 5430533
F: 013 - 5458866
E: tilburgnoord@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddienst: 0900 - 9990909
KvK nummer: 18056467

Lees meer

Made

Samenwerkende Tandartsen Made
Duinstraat 6
4921 EA Made
T. 0162 - 684766
F. 0162 - 681545
E: made@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddienst: 0162 - 424 024
KvK nummer: 17228851

Lees meer

Oosterhout

Samenwerkende Tandartsen Oosterhout
T. 0162 - 450900
Avond- en weekenddienst: 0162 - 424024
 

Lees meer

Oudenbosch

Samenwerkende Tandartsen Oudenbosch
Thorbeckestraat 2
4731 KP Oudenbosch
T: 0165 - 313293
E: oudenbosch@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddienst: 0165 - 313293
KvK nummer: 17183985

Lees meer

Raamsdonksveer - Dongemond

Samenwerkende Tandartsen Raamsdonksveer - Dongemond
St. Jozeflaan 1a01
4941 GP Raamdonksveer
T. 0162 - 570800
E: dongemond@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddienst: 0162 - 424024
KvK nummer: 17228851

Lees meer

Sint Oedenrode

Samenwerkende Tandartsen Sint Oedenrode
Koninginnelaan 107
5491 HB Sint-Oedenrode
T: 0413 - 472569
E: stoedenrode@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddienst: 06-51245929
KvK nummer: 17183985
 

Lees meer

Tilburg - B400

Samenwerkende Tandartsen Tilburg - B400
Bredaseweg 400
5037 LH Tilburg
T: 013 - 5900578
F: 013 - 5900579
E: B400@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddiensten: 0900 - 9990909
KvK nummer: 17183985

 

Lees meer

Tilburg - de Reeshof

Samenwerkende Tandartsen Tilburg - de Reeshof
Giekerkstraat 69
5043 MX Tilburg
T: 013 - 5703086
E: reeshof@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddienst: 0900 - 9990909
KvK nummer: 17183985
 

Lees meer

Tilburg - Hoflaan

Samenwerkende Tandartsen Tilburg - Hoflaan
Hoflaan 25a
5044 HA Tilburg
T: 013 - 5900563
E: hoflaan@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddiensten: 0900 - 9990909
KvK nummer: 17183985

Lees meer

Tilburg - Noord

Samenwerkende Tandartsen Tilburg - Noord
Monteverdistraat 69
5049 EV Tilburg
T: 013 - 5430533
F: 013 - 5458866
E: tilburgnoord@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddienst: 0900 – 9990909
KvK nummer: 18029110
 

Lees meer

Tilburg - Zuid

Samenwerkende Tandartsen Tilburg - Zuid
Dr. Paul Janssenweg 143
5026 RH Tilburg
T: 013 - 5959000
F: 013 - 5959010
E: tilburgzuid@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddienst:0900 - 9990909
KvK nummer: 17183982
 

Lees meer

Ulvenhout

Samenwerkende Tandartsen Ulvenhout
Dorpsplein 13h
4851 CP Ulvenhout
T: 076 - 5613025
F: 076 - 5611779
E: ulvenhout@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddienst: 076 - 5209070
KvK nummer: 17228855
 

Lees meer