menu

Vind een praktijk van
Samenwerkende Tandartsen
bij u in de buurt

Praktijken

Almelo

Samenwerkende Tandartsen Almelo
Vriezenveenseweg 61 
7602 AA Almelo
T: 0546 - 492555
F: 0546 - 491888

E: almelo@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddienst: 0546 - 492555
KvK nummer: 17231581

Lees meer

Almelo - Graven Esch

Samenwerkende Tandartsen Almelo
Vriezenveenseweg 61 
7602 AA Almelo
T: 0546 - 492555
E: almelo@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddienst: 0546 - 492555
KvK nummer: 17231581

Lees meer

Dalfsen - Welsummerweg

Samenwerkende Tandartsen Dalfsen - Welsummerweg
Welsummerweg 19A
7722 RP Dalfsen
T: 0529 - 434455
E: welsummerweg@samenwerkendetandartsen.nl
KvK nummer: 17231581

Lees meer

Enschede

Samenwerkende Tandartsen Enschede
Parkweg 25
7513 AR Enschede
T: 053 - 4317070
E: enschede@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddienst: 0900 -1282632
KvK nummer: 17231581

Lees meer

Enschede - Kottenpark Centrum

Samenwerkende Tandartsen Enschede - Kottenpark Centrum
Roessinghsbleekweg 163
7522 AH Enschede
T: 053 - 4336622
E: kottenpark@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddienst: 0900 - 1282632
KvK nummer: 17231581

Lees meer

Enschede - Oosterpoort

Samenwerkende Tandartsen Enschede - Oosterpoort
Oosterstraat 2-25
7514 DZ Enschede
​T: 053 - 4323165
E: oosterpoort@samenwerkendetandartsen.nl
KvK nummer: 17231581
Avond- en weekenddienst: 0900-1282632

Lees meer

Rijssen

Samenwerkende Tandartsen Rijssen
Wilhelminastraat 22a
7462 CG Rijssen
T: 0548 - 520320
E: rijssen@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddienst: 0548 - 520320
KvK nummer: 17231581
 

Lees meer

Rijssen - Boomkamp

Samenwerkende Tandartsen Rijssen - Boomkamp
Boomkamp 2
7461 AX Rijssen
T: 0548 - 514140
E: boomkamp@samenwerkendetandartsen.nl
KvK nummer: 17231581
Avond- en weekenddienst: 0548 - 514140

 

 

Lees meer

Vriezenveen

Samenwerkende Tandartsen Vriezenveen
Krijgerstraat 61
7671 XX Vriezenveen
T: 0546 - 561520 
E: vriezenveen@samenwerkendetandartsen.nl
Avond- en weekenddienst: 0900-1515 (1 euro per gesprek)
KvK nummer: 17231581

Lees meer